RUENUKR

GARNET

«ПРАВИЛО БОЮ» (2017)

ФОРМАТ: повнометражний художній фільм

ЖАНР: спортивна драма, екшн

ТРИВАЛІСТЬ: 95 хв.

РЕЖИСЕР: Олексій Шапарєв

ПРОДЮСЕРИ: Андрій Єрмак, Максим Лещенко, Артем Колюбаєв, Андрій Корнієнко

ВИРОБНИКИ: Garnet International Media Group (Україна), Good Morning Film (Україна)

У РОЛЯХ: Владислав Никитюк, Олексій Горбунов, Станіслав Боклан, Ахтем Сеїтаблаєв, Даша Трегубова, Женя Галич, Дмитро Ступка, Поліна Логунова, Паша Лі, Станіслав Мельник та інші.

ПРО ФІЛЬМ. Історія колишнього перспективного боксера Тараса, який заробляє, живучи за законами вулиці. Коли його матір вражає хвороба, він змушений взяти участь у незаконних боях без правил, де Тарас робить швидку кар'єру, але знаходить ворога в особі кримінального авторитета Скульського, який підставляє Тараса та залишає його без виграшу, необхідного для лікування матері, і погрожує його друзям. Тарас прагне помсти та намагається витягнути друзів з біди. Коли Тарас дізнається, що його рідний боксерський клуб готується до фінального бою на чемпіонаті з клубом Скульського, він повертається, щоб допомогти своєму тренеру. Але коли на кону мільйон доларів, правила боксу вже не діють, настає час для правил бою!

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ СЕРІАЛ. Чотирьохсерійний телевізійний серіал на основі однойменного повнометражного фільму було створено на замовлення одного з провідних українських телеканалів – ICTV. Режисером серіалу є Андрій Кавун, відомий за такими телевізійними хітами, як «Кандагар», «Полювання на піранью», «Шерлок Холмс».

Прем’єра серіалу успішно відбулась у липні 2018 року з показниками глядацької аудиторії при перегляді вище середніх – 11,2% (18-54, 50К+).