МЕЖА / THE LINE / ČIARA (2017)

ЖАНР: кримінальний трилер

ФОРМАТ: повнометражний художній фільм  

РЕЖИСЕР: Петер Беб'як

ПРОДЮСЕРИ: Ванда Адамік Грицова, Андрій Єрмак

ВИРОБНИКИ: Wandal Production, Радіо і телебачення Словаччини, Garnet International Media Group, HomeMedia Production  

КО-ПРОДУКЦІЯ: Словаччина, Україна

У РОЛЯХ: Томаш Машталир, Емілія Вашаріова, Станіслав Боклан, Євген Лібезнюк, Анди Гриц, Римма Зюбіна, Зузана Фіалова, Крістина Канатова, Олександр Піскунов, Володимир Геляс та інші.

Літо 2007 року. Через кілька місяців Словаччина вступить до Шенгену, тож робота над посиленням українсько-словацького кордону кипить. Життя в цьому регіоні ніколи не було легким, та для Адама - батька, чоловіка, сина та керівника контрабандної злочинної групи на прикордонній території починаються ще важчі часи. Його зраджує діловий партнер, якому він найбільше довіряє, на кордоні з’являється новий товар — наркотики, ще й після невдалої контрабанди борг небезпечному кримінальному авторитету зростає кожен день. Врешті-решт порушується і без того небезпечний баланс сил, а гравці цієї арени опиняються у вирі абсурдних та страшних подій, які змінять їхні життя назавжди.

ВІДЗНАКИ ТА НАГОРОДИ:

2016. Перше місце на конкурсі «Work in Progress» міжнародної секції Baltic Event XX на Фестивалі Чорні Ночі в Таллінні.

2017. Приз за найкращу режисерську роботу на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах; «Срібний Диск» найкращому художнику-постановнику на Міжнародному кінофестивалі у Чикаго; «Гран-прі «Золотий атлас», Приз Молодого журі за найкращий фільм на Кінофестивалі в Аррасі.

Світова прем'єра стрічки відбулася 3 липня 2017 році на 52-му Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах (основна конкурсна програма).

ЗА ПІДТРИМКИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО