RUENUKR

GARNET

«Жінки брешуть краще»

Про проект

 

Це історія чотирьох подруг, які незважаючи на перешкоди та труднощі шукають у своєму житті головне – кохання! Життя кожної з них повне кумедних ситуацій, інтриг, обману, які іноді рятують, а інколи – руйнують все.

Чотири різні долі.

Наївна провінціалка, яка приїхала підкорювати столицю, зустрічає, як їй здається, кохання свого життя, насправді ж потрапляє до виру обману та зради. Подолати усі випробування вона зможе завдяки підтримки друзів та близьких.

Легковажна кокетка, яка міняє чоловіків як рукавички, намагається виплутатися із любовного трикутнику і знайти свого героя.

Амбітна бізнес-леді у стосунках із «матусиним синочком», також намагається стати щасливою.

Ще одна героїня через збіг обставин втрачає коханого і починає нові стосунки.

Що може об’єднувати цих жінок окрім дружби? Звичайно, бажання стати щасливими та коханими. Шлях до щастя складний. Але сила кохання – нездоланна!

Кохання, драма, гумор та кримінальні історії – основні діючі сили цього серіалу. Окрім цього творці створили безпечну відстань між вічними цінностями та сучасним поглядом на життя. Героїні не відчувають себе об’єктами  сексуальних домагань, а жінками, для яких життя без справжнього кохання неповноцінне. Саме ця романтична лінія принесла серіалу велику популярність у глядачів різного віку.

Сценарій серіалу «Жінку обманюють краще» з успіхом адаптований у Латвії і Грузії, найближчим часом очкується прем’єра в Болгарії.

Сьогодні ми маємо ексклюзивну можливість представляти формат серіалу «Жінки обманюють краще».  Перевагою даного формату є простота адаптації сценарію за допомогою нашої професійної команди, оригінальна сюжетна лінія, економний бюджет епізоду, доступна ціна франшизи, акторський склад. Участь відомих в країні акторів забезпечать успіх та високі рейтинги серіалу, що дає йому значні переваги над іншими схожими проектами, в яких беруть участь іноземні артисти.

• «Жінки обманюють краще»: автор сценарію Дайва Вайткевичуте (вважається кращим та найвідомішим автором Литви, кращий автор року за версією Cosmopolitan)

• Серіал відомий у всіх вікових категоріях

• «Жінки обманюють краще» був названий найкращим телевізійним серіалом Литви

• Перше місце у рейтингу впродовж 30 тижнів

• TV3 став найпопулярнішим телеканалом завдяки трансляції серіалу

Формат готовий до дистрибуції.