RUENUKR

GARNET

«Super City»

Про проект

 

«SuperCity» – це литовське розважальне прайм-тайм шоу на каналі LNKTV, в якому великі міста країни змагаються один з одним, щоб дізнатися, яке місто більш талановите та доброзичливе. Яке з них дійсно варте цього титулу? Сьогодні в нас є ексклюзивна можливість представляти формат телешоу «SuperCity».

10 міст поділені на дві групи, і таким чином кожне місто приймає участь у кожному другому шоу. Далі в сезоні міста вибувають з груп, а у кінці сезону переможці з кожної групи зустрічаються у фіналі та суперфіналі. Кожен епізод складається із чотирьох різних раундів: музичний, соціальна активність громадян та їх участь у житті міста, шоу талантів та спортивні змагання. Команду кожного міста представляє капітан-знаменитість , що у ньому народилась або проживає. Земляки активно підтримують їх у студії. Переможець визначається шляхом голосування членів жюрі, які знаходяться в студії, та шляхом телефонного голосування.

Суть проекту не в тому, щоб «розгромити» один одного, а у тому, щоб об’єднати країну національною гордістю, патріотизмом та талантом кожного її мешканця.

Яке місто твоєї країни найкраще?  

• Середні показники популярності першого сезону – 23,3%

• Середні показники популярності другого сезону – 26,8%

• Перший номер в рейтингу литовських телеканалів

Формат готовий до дистрибуції.