RUENUKR

GARNET

«Миньковецька держава»

Миньковецька Держава (1793-1827) було унікальним соціо культурним формуванням в Україні того часу

Про проект

Це історія декількох поколінь однієї родини на тлі подій кінця ХVIII-XIX сторіччь. Головний герой історії – граф-реформатор Сцибор Ігнацій Мархоцький, людина неабияких організаторських і дипломатичних талантів – волелюбна і харизматична особистість. Захоплений філософськими навчаннями Жан-Жака Руссо і Себастьяна Мерсьє, він створює і розвиває унікальну для того часу соціокультурну «державу в державі» під назвою Миньковецька держава. Миньковецька держава – багатонаціональне утворення, населене українцями, поляками, росіянами-старовірами, білорусами, євреями, татарами, караїмами, циганами, вимагає від героя особливого дару знаходити спільну мову з різними людьми – друзями і недругами – з їхніми традиціями і їх уявленням про життя і свободу. Відомий своєю вільною артистично-веселою вдачею, наш герой робить все більш несподівані вчинки, підбираючи нові ключі до людей і несподіваним обставинам. Історія родини поміщика Мархоцького, етапи становлення «нової держави», політичні розбіжності, любовні інтриги, конфлікти батьків і дітей, необхідність прийняття невідкладних рішень створює драматичну напругу і викликає у глядача подальший інтерес.  

Особливе місце в історії Миньковецької держави займає польсько-український мотив, який завжди був актуальний для нашої історії. Даний проект – перший випадок, коли провідний польський телеканал проявив величезний інтерес і бажання брати участь в його створенні. Також у виробництві цього серіалу задіяна команда всесвітньо відомої компанії «Endemol».

Проект знаходиться на стадії  пре-продакшн.

Творча команда

Сергій Маслобойщиков

Режисер, сценарист, театральний постановник, актор

Закінчив Київський художній університет (1981), Київський Національний Університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (1987), Вищі курси сценаристів і режисерів (1989, художня майстерня Романа Балаяна). Працював як художник-постановник в театрах Києва, Львова, Будапешта.

Проекти: 

«Сільський лікар»

(Гран-прі Вищих курсів сценаристів і режисерів, Москва, 1988, Покази на міжнародних фестивалях в Клермон-Ферран, Лондоні, Варшаві).

«Інший»

(Приз за кращу режисерську роботу «Віта Лонга», Москва, 1989, Кращий ігровий фільм на фестивалі «Франція-Україна», Київ, 1992) «Шум вітру» (Приз кінофестивалю «Бригантина»

Бердянськ, 2002 Приз за кращу чоловічу роль на міжнародному кінофестивалі Loveisfolly, Варна, 2003)

Театральні постановки: 

«Кармен»

Будапешт, театр Magyar, 2001

«Міщанин у дворянстві»

Будапешт, театр Uj, 2003

 «Сон в літню ніч»

Будапешт, театр Uj, 2004 

«Скупий»

 Будапешт, театр Uj, 2007 

«Приборкання норовливої»

 Дебрецен, театр Cskonai 2010

Новини