RUENUKR

GARNET

«ПЕРЕДЧУТТЯ» (2020)

ФОРМАТ: повнометражний художній фільм

ЖАНР: драма

ТРИВАЛІСТЬ: 90 хв.

РЕЖИСЕР: Вячеслав Криштофович

АВТОР СЦЕНАРІЮ: Анатолій Крим

ОПЕРАТОР: Валерій Анисімов

ПРОДЮСЕР: Андрій Єрмак

СПІВПРОДЮСЕР: Ванда Адамік Грицова

ВИРОБНИЦТВО: Garnet International Media Group (Україна), Taura (Литва), Wandal Production (Словаччина) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Словацького аудіовізуального фонду.

У РОЛЯХ: Станіслав Боклан, Лариса Руснак, Ксенія Ніколаєва, Олександр Токарчук, Євгенія Муц, Сергій Пащенко, Юрій Євсюков та інші.

ПРО ФІЛЬМ. Повільне життя провінційного приморського містечка N раптом порушує локальний скандал, який розгортається навколо чоловіка, що пішов з життя. Про місце його поховання знають лише дружина та друг, але вони категорично відмовляються повідомити про це іншим. Таким нібито був заповіт небіжчика, дивака, закоханого у море. Кожен з героїв шукає відповіді на власні питання, проте шукає їх зовні, в соціумі, в інших, а тому не знаходить. Відчуття тривоги розлите просто неба. Щось має статися.

ПРЕМ’ЄРА. Українська прем’єра фільму відбулася 27 серпня 2020 року в рамках програми «Українські прем’єри» на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість». Під час презентації Вячеслав Криштофович отримав відзнаку від Президента України – орден третього ступеня «За заслуги».

Європейська ж публіка вперше побачила картину в грудні 2019-го, в Берліні, в одному з культових кінозалів німецької столиці – Kino in der Kulturbrauerei. Показ відбувся за підтримки Держкіно та Посольства України в Німеччині в присутності керівництва фестивалю Berlinale, депутатів Бундестагу, представників дипкорпусу, громадськості і німецьких ЗМІ.

В український прокат стрічка вийшла 8 жовтня 2020 року. Дистриб’ютор: компанія «СІНЕВЕРС».

ОФІЦІЙНІ ТИЗЕРИ: